Fitlimon Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Platformu

Hakkımızda

2021 Yılında yayın hayatına başlamış olan fitlimon.com, profesyonel ve dinamik ekibi ile siz değerli kullanıcılarına daima güncel ve faydalı bilgiler aktarmak üzere kurulmuş bir bilgi paylaşım platformudur.

Ekibimiz, kullanıcıların sağlıklı yaşam standartlarına ulaşabilmeleri ve bu standartları sürdürebilmeleri için faydalı ve nitelikli bilgiler sunmaktadır. Siz değerli kullanıcılarının da katkılarıyla, Türkiye'nin önde gelen bilgi paylaşım platformlarından birisi haline gelmeyi hedeflemektedir.

Soru, Görüş ve Öneri

Web sitemiz tamamen bilgilendirmeye dayalı içerik paylaşımı yapmaktadır. Bu nedenle yayınlanan içeriklerin "tanı yada teşhis" yerine geçmeyeceğini hatırlatmak isteriz. Her türlü Soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.

X