Ülker O`Lala Bold Bitter Çikolatalı Kek Besin Değerleri: Kaç Kalori?

Ülker O`Lala Bold Bitter Çikolatalı Kek kalori değeri şu şekildedir: 100 gramında 475 kcal bulunmaktadır. Ülker O`Lala Bold Bitter Çikolatalı Kek besin değerleri içerisinde 47 g karbonidrat, 5 g protein, 29 g yağ, 3 g lif 34 g şeker yer almaktadır. Ülker O`Lala Bold Bitter Çikolatalı Kek, Yüksek kalori değerine sahip besinler arasındadır. İçerdiği yüksek kalori değeri sebebiyle diyet döneminde tüketilmesi önerilmez.


Besin Değeri100 GramdaGünlük Değer*
Kalori475 kcal% 22.9
Karbonhidrat47 g% 15.2
Lif3 g% 12.5
Protein5 g% 10.8
Yağ29 g% 44.6
Doymuş Yağ16 g
Tuz0.64 g% 10.7
Şeker34 g% 113.3

Ülker O`Lala Bold Bitter Çikolatalı Kek Kalori Hesaplama

Kalori Değeri
----

Binance üyeliğin yok mu? %20 Komisyon indirimi ile KAYIT OL

Uyarı: Ülker O`Lala Bold Bitter Çikolatalı Kek günlük besin değerleri, ortalama 2000 kalorilik bir yetişkin diyetini baz alarak hesaplanmıştır. Günlük değerler, kendi kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir. Bu bilgiler iyi niyetle hazırlanıp doğru olduğuna inanılmasına rağmen, bilgilerin tam olduğu ve doğruluğu kendi sorumluluğunuz altındadır. Konu ile ilgili bir profesyonelden destek almanız önerilir.İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.