Torku Çokofest Frambuaz Dolgulu Çikolata Besin Değerleri: Kaç Kalori?

Torku Çokofest Frambuaz Dolgulu Çikolata kalori değeri şu şekildedir: 100 gramında 628 kcal bulunmaktadır. Torku Çokofest Frambuaz Dolgulu Çikolata besin değerleri içerisinde 54 g karbonidrat, 6 g protein, 32 g yağ, 42 g şeker yer almaktadır. Torku Çokofest Frambuaz Dolgulu Çikolata, Yüksek kalori değerine sahip besinler arasındadır. İçerdiği yüksek kalori değeri sebebiyle diyet döneminde tüketilmesi önerilmez.


Besin Değeri100 GramdaGünlük Değer*
Kalori628 kcal% 30.3
Karbonhidrat54 g% 17.5
Protein6 g% 11.4
Yağ32 g% 49.7
Doymuş Yağ32 g
Tuz0.1 g% 1.7
Şeker42 g% 140.0

Torku Çokofest Frambuaz Dolgulu Çikolata Kalori Hesaplama

Kalori Değeri
----

Binance üyeliğin yok mu? %20 Komisyon indirimi ile KAYIT OL

Uyarı: Torku Çokofest Frambuaz Dolgulu Çikolata günlük besin değerleri, ortalama 2000 kalorilik bir yetişkin diyetini baz alarak hesaplanmıştır. Günlük değerler, kendi kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir. Bu bilgiler iyi niyetle hazırlanıp doğru olduğuna inanılmasına rağmen, bilgilerin tam olduğu ve doğruluğu kendi sorumluluğunuz altındadır. Konu ile ilgili bir profesyonelden destek almanız önerilir.İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.