Saray Nutmılk Fındıklı Kakaolu Spesiyal Besin Değerleri: Kaç Kalori?

Saray Nutmılk Fındıklı Kakaolu Spesiyal kalori değeri şu şekildedir: 100 gramında 576 kcal bulunmaktadır. Saray Nutmılk Fındıklı Kakaolu Spesiyal besin değerleri içerisinde 0 g karbonidrat, 3 g protein, 41 g yağ, 41 g şeker yer almaktadır. Saray Nutmılk Fındıklı Kakaolu Spesiyal, Yüksek kalori değerine sahip besinler arasındadır. İçerdiği yüksek kalori değeri sebebiyle diyet döneminde tüketilmesi önerilmez.


Besin Değeri100 GramdaGünlük Değer*
Kalori576 kcal% 27.8
Karbonhidrat0 g% 0.0
Protein3 g% 5.0
Yağ41 g% 62.5
Doymuş Yağ11 g
Tuz0.1 g% 1.7
Şeker41 g% 136.0

Saray Nutmılk Fındıklı Kakaolu Spesiyal Kalori Hesaplama

Kalori Değeri
----

Binance üyeliğin yok mu? %20 Komisyon indirimi ile KAYIT OL

Uyarı: Saray Nutmılk Fındıklı Kakaolu Spesiyal günlük besin değerleri, ortalama 2000 kalorilik bir yetişkin diyetini baz alarak hesaplanmıştır. Günlük değerler, kendi kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir. Bu bilgiler iyi niyetle hazırlanıp doğru olduğuna inanılmasına rağmen, bilgilerin tam olduğu ve doğruluğu kendi sorumluluğunuz altındadır. Konu ile ilgili bir profesyonelden destek almanız önerilir.İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.

X