Purelife Tuz Pembe Besin Değerleri: Kaç Kalori?

Purelife Tuz Pembe kalori değeri şu şekildedir: 100 gramında 0.01 kcal bulunmaktadır. Purelife Tuz Pembe besin değerleri içerisinde 0 g karbonidrat, 0 g protein, 0 g yağ, 0 g şeker yer almaktadır. Purelife Tuz Pembe, ortalamanın altında kalori değerlerine sahip besinler arasındadır. Diyet döneminde ölçülü olarak tüketilebilir.


Besin Değeri100 GramdaGünlük Değer*
Kalori0.01 kcal% 0.0
Karbonhidrat0 g% 0.0
Protein0 g% 0.0
Yağ0 g% 0.0
Trans Yağ0 g
Tuz400 g% 6666.7
Şeker0 g% 0.0
Çinko0 g% 0.0

Purelife Tuz Pembe Kalori Hesaplama

Kalori Değeri
----

Binance üyeliğin yok mu? %20 Komisyon indirimi ile KAYIT OL

Uyarı: Purelife Tuz Pembe günlük besin değerleri, ortalama 2000 kalorilik bir yetişkin diyetini baz alarak hesaplanmıştır. Günlük değerler, kendi kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir. Bu bilgiler iyi niyetle hazırlanıp doğru olduğuna inanılmasına rağmen, bilgilerin tam olduğu ve doğruluğu kendi sorumluluğunuz altındadır. Konu ile ilgili bir profesyonelden destek almanız önerilir.İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.