Patates Çiğ Besin Değerleri: Kaç Kalori?

Patates Çiğ kalori değeri şu şekildedir: 100 gramında 77 kcal bulunmaktadır. Patates Çiğ besin değerleri içerisinde 17 g karbonidrat, 2 g protein, 0.09 g yağ, 2 g lif yer almaktadır. Patates Çiğ, ortalamanın altında kalori değerlerine sahip besinler arasındadır. Diyet döneminde ölçülü olarak tüketilebilir.


Besin Değeri100 GramdaGünlük Değer*
Kalori77 kcal% 3.7
Karbonhidrat17 g% 5.7
Lif2 g% 8.8
Protein2 g% 4.1
Yağ0.09 g% 0.1
Sodyum0.01 g% 0.3
Potasyum425 mg% 12.1
Kalsiyum12 mg% 1.2

Patates Çiğ Kalori Hesaplama

Kalori Değeri
----

Binance üyeliğin yok mu? %20 Komisyon indirimi ile KAYIT OL

Uyarı: Patates Çiğ günlük besin değerleri, ortalama 2000 kalorilik bir yetişkin diyetini baz alarak hesaplanmıştır. Günlük değerler, kendi kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir. Bu bilgiler iyi niyetle hazırlanıp doğru olduğuna inanılmasına rağmen, bilgilerin tam olduğu ve doğruluğu kendi sorumluluğunuz altındadır. Konu ile ilgili bir profesyonelden destek almanız önerilir.İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.