Nestle Nesfit Sütlü Çikolatalı Ve Muzlu Tam Tahıllı Bar Besin Değerleri: Kaç Kalori?

Nestle Nesfit Sütlü Çikolatalı ve Muzlu Tam Tahıllı Bar kalori değeri şu şekildedir: 100 gramında 378 kcal bulunmaktadır. Nestle Nesfit Sütlü Çikolatalı ve Muzlu Tam Tahıllı Bar besin değerleri içerisinde 70 g karbonidrat, 6 g protein, 8 g yağ, 6 g lif 24 g şeker yer almaktadır. Nestle Nesfit Sütlü Çikolatalı ve Muzlu Tam Tahıllı Bar, Yüksek kalori değerine sahip besinler arasındadır. İçerdiği yüksek kalori değeri sebebiyle diyet döneminde tüketilmesi önerilmez.


Besin Değeri100 GramdaGünlük Değer*
Kalori378 kcal% 18.3
Karbonhidrat70 g% 22.7
Lif6 g% 25.0
Protein6 g% 12.2
Yağ8 g% 11.5
Doymuş Yağ5 g
Tuz0.61 g% 10.2
Şeker24 g% 80.0
Kalsiyum1030 mg% 103.0
Demir12 mg% 64.4

Nestle Nesfit Sütlü Çikolatalı ve Muzlu Tam Tahıllı Bar Kalori Hesaplama

Kalori Değeri
----

Binance üyeliğin yok mu? %20 Komisyon indirimi ile KAYIT OL

Uyarı: Nestle Nesfit Sütlü Çikolatalı ve Muzlu Tam Tahıllı Bar günlük besin değerleri, ortalama 2000 kalorilik bir yetişkin diyetini baz alarak hesaplanmıştır. Günlük değerler, kendi kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir. Bu bilgiler iyi niyetle hazırlanıp doğru olduğuna inanılmasına rağmen, bilgilerin tam olduğu ve doğruluğu kendi sorumluluğunuz altındadır. Konu ile ilgili bir profesyonelden destek almanız önerilir.İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.