Eti Susamlı Bisküvi Besin Değerleri: Kaç Kalori?

Eti Susamlı Bisküvi kalori değeri şu şekildedir: 100 gramında 473 kcal bulunmaktadır. Eti Susamlı Bisküvi besin değerleri içerisinde 66 g karbonidrat, 8 g protein, 19 g yağ, 3 g lif 19 g şeker yer almaktadır. Eti Susamlı Bisküvi, Yüksek kalori değerine sahip besinler arasındadır. İçerdiği yüksek kalori değeri sebebiyle diyet döneminde tüketilmesi önerilmez.


Besin Değeri100 GramdaGünlük Değer*
Kalori473 kcal% 22.9
Karbonhidrat66 g% 21.4
Lif3 g% 12.1
Protein8 g% 16.2
Yağ19 g% 29.2
Doymuş Yağ9 g
Tuz0.61 g% 10.2
Şeker19 g% 63.3

Eti Susamlı Bisküvi Kalori Hesaplama

Kalori Değeri
----

Binance üyeliğin yok mu? %20 Komisyon indirimi ile KAYIT OL

Uyarı: Eti Susamlı Bisküvi günlük besin değerleri, ortalama 2000 kalorilik bir yetişkin diyetini baz alarak hesaplanmıştır. Günlük değerler, kendi kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir. Bu bilgiler iyi niyetle hazırlanıp doğru olduğuna inanılmasına rağmen, bilgilerin tam olduğu ve doğruluğu kendi sorumluluğunuz altındadır. Konu ile ilgili bir profesyonelden destek almanız önerilir.İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.