Dr.Oetker Tatlı Sos Çikolatalı Fındıklı Besin Değerleri: Kaç Kalori?

Dr.Oetker Tatlı Sos Çikolatalı Fındıklı kalori değeri şu şekildedir: 100 gramında 149 kcal bulunmaktadır. Dr.Oetker Tatlı Sos Çikolatalı Fındıklı besin değerleri içerisinde 24 g karbonidrat, 4 g protein, 4 g yağ, 21 g şeker yer almaktadır. Dr.Oetker Tatlı Sos Çikolatalı Fındıklı, ortalamanın altında kalori değerlerine sahip besinler arasındadır. Diyet döneminde ölçülü olarak tüketilebilir.


Besin Değeri100 GramdaGünlük Değer*
Kalori149 kcal% 7.2
Karbonhidrat24 g% 7.8
Protein4 g% 7.8
Yağ4 g% 6.5
Doymuş Yağ2 g
Tuz0.1 g% 1.7
Şeker21 g% 69.0

Dr.Oetker Tatlı Sos Çikolatalı Fındıklı Kalori Hesaplama

Kalori Değeri
----

Binance üyeliğin yok mu? %20 Komisyon indirimi ile KAYIT OL

Uyarı: Dr.Oetker Tatlı Sos Çikolatalı Fındıklı günlük besin değerleri, ortalama 2000 kalorilik bir yetişkin diyetini baz alarak hesaplanmıştır. Günlük değerler, kendi kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir. Bu bilgiler iyi niyetle hazırlanıp doğru olduğuna inanılmasına rağmen, bilgilerin tam olduğu ve doğruluğu kendi sorumluluğunuz altındadır. Konu ile ilgili bir profesyonelden destek almanız önerilir.İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.