Dr. Oetker Tek Kullanımlık Böğürtlenli Sos Besin Değerleri: Kaç Kalori?

Dr. Oetker Tek Kullanımlık Böğürtlenli Sos kalori değeri şu şekildedir: 100 gramında 218 kcal bulunmaktadır. Dr. Oetker Tek Kullanımlık Böğürtlenli Sos besin değerleri içerisinde 54 g karbonidrat, 0.1 g protein, 0.1 g yağ, 51 g şeker yer almaktadır. Dr. Oetker Tek Kullanımlık Böğürtlenli Sos, ortalamanın altında kalori değerlerine sahip besinler arasındadır. Diyet döneminde ölçülü olarak tüketilebilir.


Besin Değeri100 GramdaGünlük Değer*
Kalori218 kcal% 10.5
Karbonhidrat54 g% 17.5
Protein0.1 g% 0.2
Yağ0.1 g% 0.2
Şeker51 g% 170.3

Dr. Oetker Tek Kullanımlık Böğürtlenli Sos Kalori Hesaplama

Kalori Değeri
----

Binance üyeliğin yok mu? %20 Komisyon indirimi ile KAYIT OL

Uyarı: Dr. Oetker Tek Kullanımlık Böğürtlenli Sos günlük besin değerleri, ortalama 2000 kalorilik bir yetişkin diyetini baz alarak hesaplanmıştır. Günlük değerler, kendi kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir. Bu bilgiler iyi niyetle hazırlanıp doğru olduğuna inanılmasına rağmen, bilgilerin tam olduğu ve doğruluğu kendi sorumluluğunuz altındadır. Konu ile ilgili bir profesyonelden destek almanız önerilir.İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.

X