Doygun Light Tam Buğday Ekmeği Besin Değerleri: Kaç Kalori?

Doygun Light Tam Buğday Ekmeği kalori değeri şu şekildedir: 100 gramında 189 kcal bulunmaktadır. Doygun Light Tam Buğday Ekmeği besin değerleri içerisinde 37 g karbonidrat, 7 g protein, 2 g yağ, 9 g lif yer almaktadır. Doygun Light Tam Buğday Ekmeği, ortalamanın altında kalori değerlerine sahip besinler arasındadır. Diyet döneminde ölçülü olarak tüketilebilir.


Besin Değeri100 GramdaGünlük Değer*
Kalori189 kcal% 9.1
Karbonhidrat37 g% 11.8
Lif9 g% 36.2
Protein7 g% 13.0
Yağ2 g% 3.0
Sodyum0.34 g% 14.0
Demir7 mg% 38.3

Doygun Light Tam Buğday Ekmeği Kalori Hesaplama

Kalori Değeri
----

Binance üyeliğin yok mu? %20 Komisyon indirimi ile KAYIT OL

Uyarı: Doygun Light Tam Buğday Ekmeği günlük besin değerleri, ortalama 2000 kalorilik bir yetişkin diyetini baz alarak hesaplanmıştır. Günlük değerler, kendi kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir. Bu bilgiler iyi niyetle hazırlanıp doğru olduğuna inanılmasına rağmen, bilgilerin tam olduğu ve doğruluğu kendi sorumluluğunuz altındadır. Konu ile ilgili bir profesyonelden destek almanız önerilir.İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.