Cornetto Rose Yaz Heyecanı Besin Değerleri: Kaç Kalori?

Cornetto Rose Yaz Heyecanı kalori değeri şu şekildedir: 100 gramında 236 kcal bulunmaktadır. Cornetto Rose Yaz Heyecanı besin değerleri içerisinde 35 g karbonidrat, 3 g protein, 10 g yağ, 0.9 g lif 28 g şeker yer almaktadır. Cornetto Rose Yaz Heyecanı, ortalamanın altında kalori değerlerine sahip besinler arasındadır. Diyet döneminde ölçülü olarak tüketilebilir.


Besin Değeri100 GramdaGünlük Değer*
Kalori236 kcal% 11.4
Karbonhidrat35 g% 11.3
Lif0.9 g% 3.8
Protein3 g% 5.4
Yağ10 g% 14.9
Doymuş Yağ8 g
Şeker28 g% 93.3
Sodyum0.22 g% 9.2

Cornetto Rose Yaz Heyecanı Kalori Hesaplama

Kalori Değeri
----

Binance üyeliğin yok mu? %20 Komisyon indirimi ile KAYIT OL

Uyarı: Cornetto Rose Yaz Heyecanı günlük besin değerleri, ortalama 2000 kalorilik bir yetişkin diyetini baz alarak hesaplanmıştır. Günlük değerler, kendi kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir. Bu bilgiler iyi niyetle hazırlanıp doğru olduğuna inanılmasına rağmen, bilgilerin tam olduğu ve doğruluğu kendi sorumluluğunuz altındadır. Konu ile ilgili bir profesyonelden destek almanız önerilir.İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.