Biskrem Extra Kakao Kremalı Besin Değerleri: Kaç Kalori?

Biskrem Extra Kakao Kremalı kalori değeri şu şekildedir: 100 gramında 515 kcal bulunmaktadır. Biskrem Extra Kakao Kremalı besin değerleri içerisinde 60 g karbonidrat, 4 g protein, 28 g yağ, 4 g lif 35 g şeker yer almaktadır. Biskrem Extra Kakao Kremalı, Yüksek kalori değerine sahip besinler arasındadır. İçerdiği yüksek kalori değeri sebebiyle diyet döneminde tüketilmesi önerilmez.


Besin Değeri100 GramdaGünlük Değer*
Kalori515 kcal% 24.9
Karbonhidrat60 g% 19.4
Lif4 g% 15.8
Protein4 g% 7.6
Yağ28 g% 43.1
Doymuş Yağ11 g
Tuz0.6 g% 10.0
Şeker35 g% 116.7

Biskrem Extra Kakao Kremalı Kalori Hesaplama

Kalori Değeri
----

Binance üyeliğin yok mu? %20 Komisyon indirimi ile KAYIT OL

Uyarı: Biskrem Extra Kakao Kremalı günlük besin değerleri, ortalama 2000 kalorilik bir yetişkin diyetini baz alarak hesaplanmıştır. Günlük değerler, kendi kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir. Bu bilgiler iyi niyetle hazırlanıp doğru olduğuna inanılmasına rağmen, bilgilerin tam olduğu ve doğruluğu kendi sorumluluğunuz altındadır. Konu ile ilgili bir profesyonelden destek almanız önerilir.İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.

X