Bağdat Saray (Osmanlı) Baharatı Besin Değerleri: Kaç Kalori?

Bağdat Saray (Osmanlı) Baharatı kalori değeri şu şekildedir: 100 gramında 231 kcal bulunmaktadır. Bağdat Saray (Osmanlı) Baharatı besin değerleri içerisinde 30 g karbonidrat, 10 g protein, 3 g yağ, yer almaktadır. Bağdat Saray (Osmanlı) Baharatı, ortalamanın altında kalori değerlerine sahip besinler arasındadır. Diyet döneminde ölçülü olarak tüketilebilir.


Besin Değeri100 GramdaGünlük Değer*
Kalori231 kcal% 11.2
Karbonhidrat30 g% 9.6
Protein10 g% 20.0
Yağ3 g% 4.6
Tuz9 g% 150.0

Bağdat Saray (Osmanlı) Baharatı Kalori Hesaplama

Kalori Değeri
----

Binance üyeliğin yok mu? %20 Komisyon indirimi ile KAYIT OL

Uyarı: Bağdat Saray (Osmanlı) Baharatı günlük besin değerleri, ortalama 2000 kalorilik bir yetişkin diyetini baz alarak hesaplanmıştır. Günlük değerler, kendi kalori ihtiyacınıza göre daha fazla veya az olabilir. Bu bilgiler iyi niyetle hazırlanıp doğru olduğuna inanılmasına rağmen, bilgilerin tam olduğu ve doğruluğu kendi sorumluluğunuz altındadır. Konu ile ilgili bir profesyonelden destek almanız önerilir.İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.

X