VITEROL-D3 PLUS 2000 IU + 3333 IU + 70 MG/ ML ORAL DAMLA, COZELTI (30 ML)

Bu sayfadan güncel VITEROL-D3 PLUS 2000 fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

VITEROL-D3, BERAT BERAN İLAÇ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde mültivitamin yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8680150590037 olup 2023 yılı güncel verilerine göre VITEROL-D3 PLUS 2000 fiyatı 138.39 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: VITEROL-D3 PLUS 2000 IU + 3333 IU + 70 MG/ ML ORAL DAMLA, COZELTI (30 ML)
Perakende Satış Fiyatı: 138.39 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8680150590037
Üretici Firma: BERAT BERAN İLAÇ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Etken Madde: Mültivitamin
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - A - SİNDİRİM SİSTEMİ VE METABOLİZMA A11 VİTAMİNLER A11B MÜLTİVİTAMİNLER A11BA Mültivitaminler A11BA01 mültivitamin

VITEROL-D3 PLUS 2000 Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak VITEROL-D3 PLUS 2000 IU + 3333 IU + 70 MG/ ML ORAL DAMLA, COZELTI (30 ML) nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında mültivitamin bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

VITEROL-D3 PLUS 2000 İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

VITEROL-D3 PLUS 2000 Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç mültivitamin etken maddeleri içermektedir VITEROL-D3 ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

VITEROL-D3 PLUS 2000 Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde mültivitamin bulunan VITEROL-D3 ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: VITEROL-D3 İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.

X