UREDERM HYDRO %5 200 GR KREM

Bu sayfadan güncel UREDERM HYDRO %5 fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

UREDERM, ORVA İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde üre + yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699561350215 olup 2023 yılı güncel verilerine göre UREDERM HYDRO %5 fiyatı 136.79 TL 'dir. Sadece eczanelerde reçetesiz ile satılır.

İlaç Adı: UREDERM HYDRO %5 200 GR KREM
Perakende Satış Fiyatı: 136.79 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699561350215
Üretici Firma: ORVA İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş.
Etken Madde: üre +
Reçete Durumu: Reçetesiz ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - D - DERMATOLOJİKLER D02 YUMUŞATICI VE KORUYUCULAR D02A YUMUŞATICI VE KORUYUCULAR D02AE Karbamid D02AE51 üre +

UREDERM HYDRO %5 Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak UREDERM HYDRO %5 200 GR KREM nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında üre + bulunmaktadır. Sadece eczanelerde reçetesiz ile satılır.

UREDERM HYDRO %5 İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

UREDERM HYDRO %5 Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç üre + etken maddeleri içermektedir UREDERM ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

UREDERM HYDRO %5 Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde üre + bulunan UREDERM ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: UREDERM İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.