TOREDA SR 4 MG 28 UZATILMIS SALIMLI SERT KAPSUL

Bu sayfadan güncel TOREDA SR 4 fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

TOREDA, BİOFARMA İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde tolterodin-l-tartarat yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699578174415 olup 2023 yılı güncel verilerine göre TOREDA SR 4 fiyatı 721.93 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: TOREDA SR 4 MG 28 UZATILMIS SALIMLI SERT KAPSUL
Perakende Satış Fiyatı: 721.93 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699578174415
Üretici Firma: BİOFARMA İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Etken Madde: Tolterodin-l-tartarat
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - G - ÜROGENİTAL SİSTEM VE CİNSİYET HORMONLARI G04 ÜROLOJİKLER G04B ÜROLOJİKLER G04BD Üriner antispazmodikler G04BD07 tolterodin-l-tartarat

TOREDA SR 4 Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak TOREDA SR 4 MG 28 UZATILMIS SALIMLI SERT KAPSUL nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında tolterodin-l-tartarat bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

TOREDA SR 4 İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

TOREDA SR 4 Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç tolterodin-l-tartarat etken maddeleri içermektedir TOREDA ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

TOREDA SR 4 Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde tolterodin-l-tartarat bulunan TOREDA ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: TOREDA İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.