TELMODIP PLUS 80 MG / 5 MG / 12,5 MG TABLET (30 TABLET)

Bu sayfadan güncel TELMODIP PLUS 80 fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

TELMODIP, CELTİS İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde amlodipin + telmisartan + hidroklorotiyazid yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8697927014498 olup 2023 yılı güncel verilerine göre TELMODIP PLUS 80 fiyatı 118.65 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: TELMODIP PLUS 80 MG / 5 MG / 12,5 MG TABLET (30 TABLET)
Perakende Satış Fiyatı: 118.65 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8697927014498
Üretici Firma: CELTİS İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş.
Etken Madde: Amlodipin + telmisartan + hidroklorotiyazid
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - C - KALP DAMAR SİSTEMİ C09 RENİN-ANJİYOTENSİN SİSTEMİ C09D ANJİYOTENSİN II ANTAGONİSTLERİ KOMBİNASYONLARI C09DB Anjiyotensin II antagonistleri ve kalsiyum kanal blokerleri C09DB04x1 amlodipin + telmisartan + hidroklorotiyazid

TELMODIP PLUS 80 Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak TELMODIP PLUS 80 MG / 5 MG / 12,5 MG TABLET (30 TABLET) nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında amlodipin + telmisartan + hidroklorotiyazid bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

TELMODIP PLUS 80 İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

TELMODIP PLUS 80 Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç amlodipin + telmisartan + hidroklorotiyazid etken maddeleri içermektedir TELMODIP ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

TELMODIP PLUS 80 Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde amlodipin + telmisartan + hidroklorotiyazid bulunan TELMODIP ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: TELMODIP İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.

X