SYNJARDY 5MG/1000 MG FİLM KAPLI TABLET (60 ADET)

Bu sayfadan güncel SYNJARDY 5MG/1000 MG fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

SYNJARDY, BOEHRİNGER INGELHEİM İLAÇ TİCARET A.Ş. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde metformin + empagliflozin yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699693090164 olup 2023 yılı güncel verilerine göre SYNJARDY 5MG/1000 MG fiyatı 552.14 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: SYNJARDY 5MG/1000 MG FİLM KAPLI TABLET (60 ADET)
Perakende Satış Fiyatı: 552.14 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699693090164
Üretici Firma: BOEHRİNGER INGELHEİM İLAÇ TİCARET A.Ş.
Etken Madde: Metformin + empagliflozin
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - A - SİNDİRİM SİSTEMİ VE METABOLİZMA A10 DİYABET İLAÇLARI A10B ORAL ANTİDİYABETİKLER A10BD Kombinasyonlar A10BD20 metformin + empagliflozin

SYNJARDY 5MG/1000 MG Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak SYNJARDY 5MG/1000 MG FİLM KAPLI TABLET (60 ADET) nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında metformin + empagliflozin bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

SYNJARDY 5MG/1000 MG İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

SYNJARDY 5MG/1000 MG Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç metformin + empagliflozin etken maddeleri içermektedir SYNJARDY ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

SYNJARDY 5MG/1000 MG Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde metformin + empagliflozin bulunan SYNJARDY ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: SYNJARDY İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.

X