SPAZZI 60 MG/300 MG YUMUSAK KAPSUL (40 KAPSUL)

Bu sayfadan güncel SPAZZI 60 MG/300 fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

SPAZZI, DEVA HOLDİNG A.Ş. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde alverin sitrat + simethicone yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699525150226 olup 2023 yılı güncel verilerine göre SPAZZI 60 MG/300 fiyatı 138.62 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: SPAZZI 60 MG/300 MG YUMUSAK KAPSUL (40 KAPSUL)
Perakende Satış Fiyatı: 138.62 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699525150226
Üretici Firma: DEVA HOLDİNG A.Ş.
Etken Madde: Alverin sitrat + simethicone
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - A - SİNDİRİM SİSTEMİ VE METABOLİZMA A03 GİS FONKSİYONEL HASTALIKLARINDA KULLANILAN İLAÇLAR A03A Fonksiyonel barsak hastalıkları A03AX Diğer A03AX58 alverin sitrat + simethicone

SPAZZI 60 MG/300 Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak SPAZZI 60 MG/300 MG YUMUSAK KAPSUL (40 KAPSUL) nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında alverin sitrat + simethicone bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

SPAZZI 60 MG/300 İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

SPAZZI 60 MG/300 Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç alverin sitrat + simethicone etken maddeleri içermektedir SPAZZI ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

SPAZZI 60 MG/300 Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde alverin sitrat + simethicone bulunan SPAZZI ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: SPAZZI İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.