PRIFEMYN DR 10 MG/10 MG DEGISTIRILMIS SALIMLI TABLET ( 30 TABLET)

Bu sayfadan güncel PRIFEMYN DR 10 fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

PRIFEMYN, COSTA SAĞLIK SPOR HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde doksilamin + piridoksin yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8681880030053 olup 2023 yılı güncel verilerine göre PRIFEMYN DR 10 fiyatı 278.88 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: PRIFEMYN DR 10 MG/10 MG DEGISTIRILMIS SALIMLI TABLET ( 30 TABLET)
Perakende Satış Fiyatı: 278.88 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8681880030053
Üretici Firma: COSTA SAĞLIK SPOR HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Etken Madde: Doksilamin + piridoksin
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - R - SOLUNUM SİSTEMİ R06 SİSTEMİK ANTİHİSTAMİNİKLER R06A SİSTEMİK ANTİHİSTAMİNİKLER R06AA Aminoalkil etherler R06AA59 doksilamin + piridoksin

PRIFEMYN DR 10 Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak PRIFEMYN DR 10 MG/10 MG DEGISTIRILMIS SALIMLI TABLET ( 30 TABLET) nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında doksilamin + piridoksin bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

PRIFEMYN DR 10 İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

PRIFEMYN DR 10 Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç doksilamin + piridoksin etken maddeleri içermektedir PRIFEMYN ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

PRIFEMYN DR 10 Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde doksilamin + piridoksin bulunan PRIFEMYN ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: PRIFEMYN İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.

X