PERGOVERIS 150 IU/75 IU ENJEKSIYONLUK COZELTI İCİN TOZ VE COZUCU (3 FLAKON)

Bu sayfadan güncel PERGOVERIS 150 IU/75 fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

PERGOVERIS, MERCK İLAÇ ECZA VE KİMYA TİC. A.Ş. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde follitropin alfa + lutropin alfa yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699777790331 olup 2023 yılı güncel verilerine göre PERGOVERIS 150 IU/75 fiyatı 3791.64 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: PERGOVERIS 150 IU/75 IU ENJEKSIYONLUK COZELTI İCİN TOZ VE COZUCU (3 FLAKON)
Perakende Satış Fiyatı: 3791.64 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699777790331
Üretici Firma: MERCK İLAÇ ECZA VE KİMYA TİC. A.Ş.
Etken Madde: Follitropin alfa + lutropin alfa
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - G - ÜROGENİTAL SİSTEM VE CİNSİYET HORMONLARI G03 CİNSİYET HORMONLARI - GENİTAL SİSTEM MODÜLATÖRLERİ G03G GONADOTROPINLER VE DİĞER OVULASYON STİMÜLANLARI G03GA Gonadotropinler G03GA05x1 follitropin alfa + lutropin alfa

PERGOVERIS 150 IU/75 Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak PERGOVERIS 150 IU/75 IU ENJEKSIYONLUK COZELTI İCİN TOZ VE COZUCU (3 FLAKON) nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında follitropin alfa + lutropin alfa bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

PERGOVERIS 150 IU/75 İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

PERGOVERIS 150 IU/75 Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç follitropin alfa + lutropin alfa etken maddeleri içermektedir PERGOVERIS ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

PERGOVERIS 150 IU/75 Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde follitropin alfa + lutropin alfa bulunan PERGOVERIS ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: PERGOVERIS İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.

X