PEGASYS 180 MCG 1 HAZIR ŞIRINGA

Bu sayfadan güncel PEGASYS 180 MCG fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

PEGASYS, ROCHE MÜSTAHZARLARI SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde peginterferon alfa-2a yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699505950808 olup 2023 yılı güncel verilerine göre PEGASYS 180 MCG fiyatı 2879.07 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: PEGASYS 180 MCG 1 HAZIR ŞIRINGA
Perakende Satış Fiyatı: 2879.07 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699505950808
Üretici Firma: ROCHE MÜSTAHZARLARI SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ
Etken Madde: Peginterferon alfa-2a
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR L03 İMMÜNOSTİMÜLANLAR L03A İMMÜNOSTİMÜLANLAR L03AB İnterferonlar L03AB11 peginterferon alfa-2a

PEGASYS 180 MCG Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak PEGASYS 180 MCG 1 HAZIR ŞIRINGA nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında peginterferon alfa-2a bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

PEGASYS 180 MCG İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

PEGASYS 180 MCG Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç peginterferon alfa-2a etken maddeleri içermektedir PEGASYS ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

PEGASYS 180 MCG Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde peginterferon alfa-2a bulunan PEGASYS ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: PEGASYS İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.

X