PABAL 100 MCG/ML IV ENJEKSIYONLUK COZELTI ICEREN FLAKON

Bu sayfadan güncel PABAL 100 MCG/ML fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

PABAL, FERRİNG İLAÇ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde karbetosin yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8697621790650 olup 2023 yılı güncel verilerine göre PABAL 100 MCG/ML fiyatı 314.85 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: PABAL 100 MCG/ML IV ENJEKSIYONLUK COZELTI ICEREN FLAKON
Perakende Satış Fiyatı: 314.85 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8697621790650
Üretici Firma: FERRİNG İLAÇ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.
Etken Madde: Karbetosin
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - H - ENDOKRİN SİSTEM (CİNSİYET HORMONLARI VE İNSÜLİN HARİÇ) H01 HİPOFİZ VE HİPOTALAMUS HORMONLARI VE ANALOGLARI H01B HİPOFİZ ARKA LOB HORMONLARI H01BB Oksitosin ve analogları H01BB03 karbetosin

PABAL 100 MCG/ML Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak PABAL 100 MCG/ML IV ENJEKSIYONLUK COZELTI ICEREN FLAKON nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında karbetosin bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

PABAL 100 MCG/ML İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

PABAL 100 MCG/ML Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç karbetosin etken maddeleri içermektedir PABAL ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

PABAL 100 MCG/ML Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde karbetosin bulunan PABAL ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: PABAL İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.