ONEPTUS 24 MG/26 MG 28 FILM KAPLI TABLET

Bu sayfadan güncel ONEPTUS 24 MG/26 fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

ONEPTUS, FARMANOVA SAĞLIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde valsartan + sakubitril yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699074090530 olup 2023 yılı güncel verilerine göre ONEPTUS 24 MG/26 fiyatı 1316.93 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: ONEPTUS 24 MG/26 MG 28 FILM KAPLI TABLET
Perakende Satış Fiyatı: 1316.93 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699074090530
Üretici Firma: FARMANOVA SAĞLIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ
Etken Madde: Valsartan + sakubitril
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - C - KALP DAMAR SİSTEMİ C09 RENİN-ANJİYOTENSİN SİSTEMİ C09D ANJİYOTENSİN II ANTAGONİSTLERİ KOMBİNASYONLARI C09DX04 valsartan + sakubitril

ONEPTUS 24 MG/26 Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak ONEPTUS 24 MG/26 MG 28 FILM KAPLI TABLET nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında valsartan + sakubitril bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

ONEPTUS 24 MG/26 İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

ONEPTUS 24 MG/26 Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç valsartan + sakubitril etken maddeleri içermektedir ONEPTUS ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

ONEPTUS 24 MG/26 Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde valsartan + sakubitril bulunan ONEPTUS ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: ONEPTUS İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.