NUVARING 11,7 MG/2,7 MG VAJINAL ILAC TASIYICI SISTEM

Bu sayfadan güncel NUVARING 11,7 MG/2,7 fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

NUVARING, ORGANON TURKEY İLAÇLARI LİMİTED ŞİRKETİ Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde estradiol - etonogestrel - vajinal yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8683280337305 olup 2023 yılı güncel verilerine göre NUVARING 11,7 MG/2,7 fiyatı 202.31 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: NUVARING 11,7 MG/2,7 MG VAJINAL ILAC TASIYICI SISTEM
Perakende Satış Fiyatı: 202.31 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8683280337305
Üretici Firma: ORGANON TURKEY İLAÇLARI LİMİTED ŞİRKETİ
Etken Madde: Estradiol - etonogestrel - vajinal
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - G - ÜROGENİTAL SİSTEM VE CİNSİYET HORMONLARI G03 CİNSİYET HORMONLARI - GENİTAL SİSTEM MODÜLATÖRLERİ G03C ESTROGENLER G03CA Natüral ve semisentetik estrogenler G03CA03x2 estradiol - etonogestrel - vajinal

NUVARING 11,7 MG/2,7 Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak NUVARING 11,7 MG/2,7 MG VAJINAL ILAC TASIYICI SISTEM nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında estradiol - etonogestrel - vajinal bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

NUVARING 11,7 MG/2,7 İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

NUVARING 11,7 MG/2,7 Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç estradiol - etonogestrel - vajinal etken maddeleri içermektedir NUVARING ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

NUVARING 11,7 MG/2,7 Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde estradiol - etonogestrel - vajinal bulunan NUVARING ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: NUVARING İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.