NUTRINEAL PERITON DIYALIZ COZELTISI (2000 ML CIFTLI TORBA, MINI KAPAKLI)

Bu sayfadan güncel NUTRINEAL PERITON DIYALIZ fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

NUTRINEAL, BAXTER TURKEY RENAL HİZMETLER ANONİM ŞİRKETİ Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde PERITONAL DIYALIZ SOLUSYONU yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8681413880667 olup 2023 yılı güncel verilerine göre NUTRINEAL PERITON DIYALIZ fiyatı 428.78 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: NUTRINEAL PERITON DIYALIZ COZELTISI (2000 ML CIFTLI TORBA, MINI KAPAKLI)
Perakende Satış Fiyatı: 428.78 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8681413880667
Üretici Firma: BAXTER TURKEY RENAL HİZMETLER ANONİM ŞİRKETİ
Etken Madde: PERITONAL DIYALIZ SOLUSYONU
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı:

NUTRINEAL PERITON DIYALIZ Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak NUTRINEAL PERITON DIYALIZ COZELTISI (2000 ML CIFTLI TORBA, MINI KAPAKLI) nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında PERITONAL DIYALIZ SOLUSYONU bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

NUTRINEAL PERITON DIYALIZ İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

NUTRINEAL PERITON DIYALIZ Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç PERITONAL DIYALIZ SOLUSYONU etken maddeleri içermektedir NUTRINEAL ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

NUTRINEAL PERITON DIYALIZ Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde PERITONAL DIYALIZ SOLUSYONU bulunan NUTRINEAL ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: NUTRINEAL İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.