NUMETA PED G19 %E INFUZYON ICIN EMULSIYON, 1000 ML

Bu sayfadan güncel NUMETA PED G19 fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

NUMETA, BAXTER TURKEY RENAL HİZMETLER ANONİM ŞİRKETİ Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde AMINO ASIT + ELEKTROLIT + LIPID + KARBONHIDRAT yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8681413881114 olup 2023 yılı güncel verilerine göre NUMETA PED G19 fiyatı 1963.53 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: NUMETA PED G19 %E INFUZYON ICIN EMULSIYON, 1000 ML
Perakende Satış Fiyatı: 1963.53 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8681413881114
Üretici Firma: BAXTER TURKEY RENAL HİZMETLER ANONİM ŞİRKETİ
Etken Madde: AMINO ASIT + ELEKTROLIT + LIPID + KARBONHIDRAT
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı:

NUMETA PED G19 Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak NUMETA PED G19 %E INFUZYON ICIN EMULSIYON, 1000 ML nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında AMINO ASIT + ELEKTROLIT + LIPID + KARBONHIDRAT bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

NUMETA PED G19 İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

NUMETA PED G19 Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç AMINO ASIT + ELEKTROLIT + LIPID + KARBONHIDRAT etken maddeleri içermektedir NUMETA ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

NUMETA PED G19 Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde AMINO ASIT + ELEKTROLIT + LIPID + KARBONHIDRAT bulunan NUMETA ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: NUMETA İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.