NOVOSEVEN RT 5 MG (250 KIU) IV TEK DOZ ENJ. COZ. ICIN TOZ VE COZUCU

Bu sayfadan güncel NOVOSEVEN RT 5 fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

NOVOSEVEN, NOVO NORDİSK SAĞLIK ÜRÜNLERİ TİC. LTD. ŞTİ. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde koagülasyon faktör 7a rekombinant yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699676790845 olup 2023 yılı güncel verilerine göre NOVOSEVEN RT 5 fiyatı 34644.68 TL 'dir. Sadece eczanelerde turunçu reçete ile satılır.

İlaç Adı: NOVOSEVEN RT 5 MG (250 KIU) IV TEK DOZ ENJ. COZ. ICIN TOZ VE COZUCU
Perakende Satış Fiyatı: 34644.68 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699676790845
Üretici Firma: NOVO NORDİSK SAĞLIK ÜRÜNLERİ TİC. LTD. ŞTİ.
Etken Madde: Koagülasyon faktör 7a rekombinant
Reçete Durumu: Turunçu Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - B - KAN VE KAN YAPICI ORGANLAR B02 ANTİHEMORAJİKLER B02B VITAMİN K VE DİĞER HEMOSTATİKLER B02BD Kan koagülasyon faktörleri B02BD05 koagülasyon faktör 7a rekombinant

NOVOSEVEN RT 5 Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak NOVOSEVEN RT 5 MG (250 KIU) IV TEK DOZ ENJ. COZ. ICIN TOZ VE COZUCU nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında koagülasyon faktör 7a rekombinant bulunmaktadır. Sadece eczanelerde turunçu reçete ile satılır.

NOVOSEVEN RT 5 İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

NOVOSEVEN RT 5 Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç koagülasyon faktör 7a rekombinant etken maddeleri içermektedir NOVOSEVEN ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

NOVOSEVEN RT 5 Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde koagülasyon faktör 7a rekombinant bulunan NOVOSEVEN ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: NOVOSEVEN İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.