NOVOEIGHT 2000IU ENJEKSIYONLUK COZELTI HAZIRLAMAK ICIN TOZ VE COZUCU

Bu sayfadan güncel NOVOEIGHT 2000IU ENJEKSIYONLUK fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

NOVOEIGHT, NOVO NORDİSK SAĞLIK ÜRÜNLERİ TİC. LTD. ŞTİ. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde anti hemofilik faktör 8 yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699676790692 olup 2023 yılı güncel verilerine göre NOVOEIGHT 2000IU ENJEKSIYONLUK fiyatı 8412.04 TL 'dir. Sadece eczanelerde turunçu reçete ile satılır.

İlaç Adı: NOVOEIGHT 2000IU ENJEKSIYONLUK COZELTI HAZIRLAMAK ICIN TOZ VE COZUCU
Perakende Satış Fiyatı: 8412.04 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699676790692
Üretici Firma: NOVO NORDİSK SAĞLIK ÜRÜNLERİ TİC. LTD. ŞTİ.
Etken Madde: Anti hemofilik faktör 8
Reçete Durumu: Turunçu Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - B - KAN VE KAN YAPICI ORGANLAR B02 ANTİHEMORAJİKLER B02B VITAMİN K VE DİĞER HEMOSTATİKLER B02BD Kan koagülasyon faktörleri B02BD02 anti hemofilik faktör 8

NOVOEIGHT 2000IU ENJEKSIYONLUK Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak NOVOEIGHT 2000IU ENJEKSIYONLUK COZELTI HAZIRLAMAK ICIN TOZ VE COZUCU nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında anti hemofilik faktör 8 bulunmaktadır. Sadece eczanelerde turunçu reçete ile satılır.

NOVOEIGHT 2000IU ENJEKSIYONLUK İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

NOVOEIGHT 2000IU ENJEKSIYONLUK Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç anti hemofilik faktör 8 etken maddeleri içermektedir NOVOEIGHT ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

NOVOEIGHT 2000IU ENJEKSIYONLUK Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde anti hemofilik faktör 8 bulunan NOVOEIGHT ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: NOVOEIGHT İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.