NOVAMIZOL 1000 MG/2 ML IM/IV ENJEKSIYON ICIN COZELTI ICEREN 10 AMPUL

Bu sayfadan güncel NOVAMIZOL 1000 MG/2 fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

NOVAMIZOL, TÜM - EKİP İLAÇ A.Ş Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde metamizol sodyum yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699814750403 olup 2023 yılı güncel verilerine göre NOVAMIZOL 1000 MG/2 fiyatı 41.58 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: NOVAMIZOL 1000 MG/2 ML IM/IV ENJEKSIYON ICIN COZELTI ICEREN 10 AMPUL
Perakende Satış Fiyatı: 41.58 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699814750403
Üretici Firma: TÜM - EKİP İLAÇ A.Ş
Etken Madde: Metamizol sodyum
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - N - SİNİR SİSTEMİ N02 ANALJEZİKLER N02B DİĞER ANALJEZİK VE ANTİPİRETİKLER N02BB Pirazolonlar N02BB02 metamizol sodyum

NOVAMIZOL 1000 MG/2 Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak NOVAMIZOL 1000 MG/2 ML IM/IV ENJEKSIYON ICIN COZELTI ICEREN 10 AMPUL nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında metamizol sodyum bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

NOVAMIZOL 1000 MG/2 İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

NOVAMIZOL 1000 MG/2 Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç metamizol sodyum etken maddeleri içermektedir NOVAMIZOL ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

NOVAMIZOL 1000 MG/2 Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde metamizol sodyum bulunan NOVAMIZOL ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: NOVAMIZOL İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.