NORODOL DEKANOAT 50 MG/ML IM ENJ. ICIN COZELTI 1 ML 1 AMPUL

Bu sayfadan güncel NORODOL DEKANOAT 50 fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

NORODOL, ALİ RAİF İLAÇ SANAYİ A.Ş. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde haloperidol yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699543750088 olup 2023 yılı güncel verilerine göre NORODOL DEKANOAT 50 fiyatı 33.74 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: NORODOL DEKANOAT 50 MG/ML IM ENJ. ICIN COZELTI 1 ML 1 AMPUL
Perakende Satış Fiyatı: 33.74 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699543750088
Üretici Firma: ALİ RAİF İLAÇ SANAYİ A.Ş.
Etken Madde: Haloperidol
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - N - SİNİR SİSTEMİ N05 PSİKOLEPTİKLER N05A ANTİPSİKOTİKLER N05AD Butirofenon türevleri N05AD01 haloperidol

NORODOL DEKANOAT 50 Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak NORODOL DEKANOAT 50 MG/ML IM ENJ. ICIN COZELTI 1 ML 1 AMPUL nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında haloperidol bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

NORODOL DEKANOAT 50 İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

NORODOL DEKANOAT 50 Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç haloperidol etken maddeleri içermektedir NORODOL ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

NORODOL DEKANOAT 50 Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde haloperidol bulunan NORODOL ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: NORODOL İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.