NORM-ASIDOZ 1000 MG GASTRO REZISTAN TABLET

Bu sayfadan güncel NORM-ASIDOZ 1000 MG fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

NORM-ASIDOZ, DROGSAN İLAÇLARI SAN. VE TİC. A.Ş. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde sodyum bikarbonat yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699580040050 olup 2023 yılı güncel verilerine göre NORM-ASIDOZ 1000 MG fiyatı 745.19 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: NORM-ASIDOZ 1000 MG GASTRO REZISTAN TABLET
Perakende Satış Fiyatı: 745.19 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699580040050
Üretici Firma: DROGSAN İLAÇLARI SAN. VE TİC. A.Ş.
Etken Madde: Sodyum bikarbonat
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - B - KAN VE KAN YAPICI ORGANLAR B05 KAN VE PERFÜZYON SOLÜSYONLARI B05X I.V. SOLUTION ADDITIVES B05XA Electrolit B05XA02 sodyum bikarbonat

NORM-ASIDOZ 1000 MG Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak NORM-ASIDOZ 1000 MG GASTRO REZISTAN TABLET nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında sodyum bikarbonat bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

NORM-ASIDOZ 1000 MG İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

NORM-ASIDOZ 1000 MG Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç sodyum bikarbonat etken maddeleri içermektedir NORM-ASIDOZ ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

NORM-ASIDOZ 1000 MG Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde sodyum bikarbonat bulunan NORM-ASIDOZ ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: NORM-ASIDOZ İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.

X