NONAFACT 1000 IU/10 ML IV ENJ. COZ. ICIN LIY.TOZ ICEREN FLAKON

Bu sayfadan güncel NONAFACT 1000 IU/10 fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

NONAFACT, CENTURION PHARMA İLAÇ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde insan faktör IX konsantresi yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699823980082 olup 2023 yılı güncel verilerine göre NONAFACT 1000 IU/10 fiyatı 10111.72 TL 'dir. Sadece eczanelerde turunçu reçete ile satılır.

İlaç Adı: NONAFACT 1000 IU/10 ML IV ENJ. COZ. ICIN LIY.TOZ ICEREN FLAKON
Perakende Satış Fiyatı: 10111.72 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699823980082
Üretici Firma: CENTURION PHARMA İLAÇ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Etken Madde: Insan faktör IX konsantresi
Reçete Durumu: Turunçu Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - B - KAN VE KAN YAPICI ORGANLAR B02 ANTİHEMORAJİKLER B02B VITAMİN K VE DİĞER HEMOSTATİKLER B02BD Kan koagülasyon faktörleri B02BD04 insan faktör IX konsantresi

NONAFACT 1000 IU/10 Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak NONAFACT 1000 IU/10 ML IV ENJ. COZ. ICIN LIY.TOZ ICEREN FLAKON nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında insan faktör IX konsantresi bulunmaktadır. Sadece eczanelerde turunçu reçete ile satılır.

NONAFACT 1000 IU/10 İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

NONAFACT 1000 IU/10 Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç insan faktör IX konsantresi etken maddeleri içermektedir NONAFACT ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

NONAFACT 1000 IU/10 Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde insan faktör IX konsantresi bulunan NONAFACT ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: NONAFACT İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.