NITROLINGUAL PUMP 0,4 MG 250 PÜSKÜRTME SPREY

Bu sayfadan güncel NITROLINGUAL PUMP 0,4 fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

NITROLINGUAL, FARMA-TEK İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde gliseril trinitrat yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699738520014 olup 2023 yılı güncel verilerine göre NITROLINGUAL PUMP 0,4 fiyatı 256.54 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: NITROLINGUAL PUMP 0,4 MG 250 PÜSKÜRTME SPREY
Perakende Satış Fiyatı: 256.54 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699738520014
Üretici Firma: FARMA-TEK İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş
Etken Madde: Gliseril trinitrat
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - C - KALP DAMAR SİSTEMİ C01 KALP İLAÇLARI C01D KALP HASTALIĞINDA KULLANILAN VAZODİLATÖRLER C01DA Organik nitratlar C01DA02 gliseril trinitrat

NITROLINGUAL PUMP 0,4 Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak NITROLINGUAL PUMP 0,4 MG 250 PÜSKÜRTME SPREY nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında gliseril trinitrat bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

NITROLINGUAL PUMP 0,4 İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

NITROLINGUAL PUMP 0,4 Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç gliseril trinitrat etken maddeleri içermektedir NITROLINGUAL ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

NITROLINGUAL PUMP 0,4 Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde gliseril trinitrat bulunan NITROLINGUAL ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: NITROLINGUAL İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.