NIFUNIS 500 MG/200.000 I.U. VAJINAL OVUL

Bu sayfadan güncel NIFUNIS 500 MG/200.000 fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

NIFUNIS, ITF İLAÇ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde nifuratel + nistatin yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699324900015 olup 2023 yılı güncel verilerine göre NIFUNIS 500 MG/200.000 fiyatı 98.61 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: NIFUNIS 500 MG/200.000 I.U. VAJINAL OVUL
Perakende Satış Fiyatı: 98.61 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699324900015
Üretici Firma: ITF İLAÇ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Etken Madde: Nifuratel + nistatin
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - G - ÜROGENİTAL SİSTEM VE CİNSİYET HORMONLARI G01 JİNEKOLOJİK ANTİİNFEKTİF VE ANTİSEPTİKLER G01A JİNEKOLOJİK ANTİİNFEKTİF VE ANTİSEPTİKLER G01AX Diğer G01AX05 nifuratel + nistatin

NIFUNIS 500 MG/200.000 Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak NIFUNIS 500 MG/200.000 I.U. VAJINAL OVUL nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında nifuratel + nistatin bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

NIFUNIS 500 MG/200.000 İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

NIFUNIS 500 MG/200.000 Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç nifuratel + nistatin etken maddeleri içermektedir NIFUNIS ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

NIFUNIS 500 MG/200.000 Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde nifuratel + nistatin bulunan NIFUNIS ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: NIFUNIS İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.