NICORETTE INVISI 25 MG/16 SAAT TRANSDERMAL FLASTER (7 FLASTER)

Bu sayfadan güncel NICORETTE INVISI 25 fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

NICORETTE, JNTL TURKEY TÜKETİCİ SAĞLIĞI LİMİTED ŞİRKETİ Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde nikotin yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8683873481354 olup 2023 yılı güncel verilerine göre NICORETTE INVISI 25 fiyatı 259.37 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: NICORETTE INVISI 25 MG/16 SAAT TRANSDERMAL FLASTER (7 FLASTER)
Perakende Satış Fiyatı: 259.37 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8683873481354
Üretici Firma: JNTL TURKEY TÜKETİCİ SAĞLIĞI LİMİTED ŞİRKETİ
Etken Madde: Nikotin
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - N - SİNİR SİSTEMİ N07 DİĞER SİSNİR SİSTEM İLAÇLARI N07B BAĞIMLILIK İLAÇLARI N07BA Nikotin bağımlılığı N07BA01 nikotin

NICORETTE INVISI 25 Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak NICORETTE INVISI 25 MG/16 SAAT TRANSDERMAL FLASTER (7 FLASTER) nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında nikotin bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

NICORETTE INVISI 25 İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

NICORETTE INVISI 25 Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç nikotin etken maddeleri içermektedir NICORETTE ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

NICORETTE INVISI 25 Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde nikotin bulunan NICORETTE ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: NICORETTE İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.