NEXOMEP 40 MG ENTERIK KAPLI 28 PELLET TABLET

Bu sayfadan güncel NEXOMEP 40 MG fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

NEXOMEP, SANDOZ İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde esomeprazol yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699516043032 olup 2023 yılı güncel verilerine göre NEXOMEP 40 MG fiyatı 85.34 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: NEXOMEP 40 MG ENTERIK KAPLI 28 PELLET TABLET
Perakende Satış Fiyatı: 85.34 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699516043032
Üretici Firma: SANDOZ İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Etken Madde: Esomeprazol
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - A - SİNDİRİM SİSTEMİ VE METABOLİZMA A02 MİDE A02B PEPTİK ÜLSER VE GASTRO-ÖZOFAGEAL REFLÜ İLAÇLARI A02BC Proton pompası inhibitörleri A02BC05 esomeprazol

NEXOMEP 40 MG Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak NEXOMEP 40 MG ENTERIK KAPLI 28 PELLET TABLET nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında esomeprazol bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

NEXOMEP 40 MG İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

NEXOMEP 40 MG Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç esomeprazol etken maddeleri içermektedir NEXOMEP ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

NEXOMEP 40 MG Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde esomeprazol bulunan NEXOMEP ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: NEXOMEP İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.