NEVRA-B12 1000 MCG/ML 5 AMPUL

Bu sayfadan güncel NEVRA-B12 1000 MCG/ML fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

NEVRA-B12, FARMALAS İLAÇ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde vitamin b12 yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699479750343 olup 2023 yılı güncel verilerine göre NEVRA-B12 1000 MCG/ML fiyatı 54.51 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: NEVRA-B12 1000 MCG/ML 5 AMPUL
Perakende Satış Fiyatı: 54.51 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699479750343
Üretici Firma: FARMALAS İLAÇ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Etken Madde: Vitamin b12
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - B - KAN VE KAN YAPICI ORGANLAR B03 ANEMİ İLAÇLARI B03B VITAMİN B12 VE FOLİK ASİT B03BA Vitamin B12 (siyanokobalamin ve analogları) B03BA01 vitamin b12

NEVRA-B12 1000 MCG/ML Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak NEVRA-B12 1000 MCG/ML 5 AMPUL nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında vitamin b12 bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

NEVRA-B12 1000 MCG/ML İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

NEVRA-B12 1000 MCG/ML Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç vitamin b12 etken maddeleri içermektedir NEVRA-B12 ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

NEVRA-B12 1000 MCG/ML Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde vitamin b12 bulunan NEVRA-B12 ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: NEVRA-B12 İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.