NEUVITAN 50 MG 30 DRAJE

Bu sayfadan güncel NEUVITAN 50 MG fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

NEUVITAN, SANOFİ İLAÇ SANAYİ ve TİC. A.Ş. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde vitamin b1 ve b2 veya b6 veya b12 yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699502120600 olup 2023 yılı güncel verilerine göre NEUVITAN 50 MG fiyatı 34.32 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: NEUVITAN 50 MG 30 DRAJE
Perakende Satış Fiyatı: 34.32 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699502120600
Üretici Firma: SANOFİ İLAÇ SANAYİ ve TİC. A.Ş.
Etken Madde: Vitamin b1 ve b2 veya b6 veya b12
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - A - SİNDİRİM SİSTEMİ VE METABOLİZMA A11 VİTAMİNLER A11D VİTAMİN B1AMIN B6 AND B12 A11DB Vitamin B1 ve B6 ve/veya B12 kombinasyonları A11DBXX vitamin b1 ve b2 veya b6 veya b12

NEUVITAN 50 MG Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak NEUVITAN 50 MG 30 DRAJE nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında vitamin b1 ve b2 veya b6 veya b12 bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

NEUVITAN 50 MG İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

NEUVITAN 50 MG Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç vitamin b1 ve b2 veya b6 veya b12 etken maddeleri içermektedir NEUVITAN ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

NEUVITAN 50 MG Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde vitamin b1 ve b2 veya b6 veya b12 bulunan NEUVITAN ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: NEUVITAN İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.