NEURONPENT 600 MG CENTIKLI FILM KAPLI TABLET (50 CENTIKLI FILM KAPLI TABLET)

Bu sayfadan güncel NEURONPENT 600 MG fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

NEURONPENT, PHARMACTİVE İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde gabapentin yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8680760091337 olup 2023 yılı güncel verilerine göre NEURONPENT 600 MG fiyatı 222.27 TL 'dir. Sadece eczanelerde kontrole tabi reçete ile satılır.

İlaç Adı: NEURONPENT 600 MG CENTIKLI FILM KAPLI TABLET (50 CENTIKLI FILM KAPLI TABLET)
Perakende Satış Fiyatı: 222.27 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8680760091337
Üretici Firma: PHARMACTİVE İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş.
Etken Madde: Gabapentin
Reçete Durumu: Kontrole Tabi Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - N - SİNİR SİSTEMİ N03 ANTİEPİLEPTİKLER N03A ANTİEPİLEPTİKLER N03AX Diğer N03AX12 gabapentin

NEURONPENT 600 MG Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak NEURONPENT 600 MG CENTIKLI FILM KAPLI TABLET (50 CENTIKLI FILM KAPLI TABLET) nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında gabapentin bulunmaktadır. Sadece eczanelerde kontrole tabi reçete ile satılır.

NEURONPENT 600 MG İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

NEURONPENT 600 MG Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç gabapentin etken maddeleri içermektedir NEURONPENT ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

NEURONPENT 600 MG Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde gabapentin bulunan NEURONPENT ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: NEURONPENT İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.