NEUQUIN 200 MG FILM KAPLI TABLET (30 TABLET)

Bu sayfadan güncel NEUQUIN 200 MG fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

NEUQUIN, NEUTEC İLAÇ SAN. TİC. A.Ş. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde hidroksiklorokin sülfat yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8697936093293 olup 2023 yılı güncel verilerine göre NEUQUIN 200 MG fiyatı 55.52 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: NEUQUIN 200 MG FILM KAPLI TABLET (30 TABLET)
Perakende Satış Fiyatı: 55.52 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8697936093293
Üretici Firma: NEUTEC İLAÇ SAN. TİC. A.Ş.
Etken Madde: Hidroksiklorokin sülfat
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - P - PARAZİT İLAÇLARI BÖCEK İLAÇLARI VE KOVUCULAR P01 ANTİPROTOZOAL İLAÇLAR P01B ANTİMALARİAL İLAÇLAR P01BA Aminokuinolinler P01BA02 hidroksiklorokin sülfat

NEUQUIN 200 MG Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak NEUQUIN 200 MG FILM KAPLI TABLET (30 TABLET) nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında hidroksiklorokin sülfat bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

NEUQUIN 200 MG İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

NEUQUIN 200 MG Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç hidroksiklorokin sülfat etken maddeleri içermektedir NEUQUIN ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

NEUQUIN 200 MG Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde hidroksiklorokin sülfat bulunan NEUQUIN ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: NEUQUIN İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.