NEUAIR DISCAIR 50 MCG/100 MCG INHALASYON TOZU, BOLUNMUS DOZLU (60 DOZ)

Bu sayfadan güncel NEUAIR DISCAIR 50 fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

NEUAIR, NEUTEC İLAÇ SAN. TİC. A.Ş. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde salmeterol + flutikazon yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8680881552298 olup 2023 yılı güncel verilerine göre NEUAIR DISCAIR 50 fiyatı 206.00 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: NEUAIR DISCAIR 50 MCG/100 MCG INHALASYON TOZU, BOLUNMUS DOZLU (60 DOZ)
Perakende Satış Fiyatı: 206.00 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8680881552298
Üretici Firma: NEUTEC İLAÇ SAN. TİC. A.Ş.
Etken Madde: Salmeterol + flutikazon
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - R - SOLUNUM SİSTEMİ R03 OBSTRÜKTİF SOLUNUM SİSTEMİ HASTALIKLARI R03A ADRENERJİKLER, INHALAN R03AK Adrenerjikli kombinasyonlar R03AK06 salmeterol + flutikazon

NEUAIR DISCAIR 50 Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak NEUAIR DISCAIR 50 MCG/100 MCG INHALASYON TOZU, BOLUNMUS DOZLU (60 DOZ) nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında salmeterol + flutikazon bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

NEUAIR DISCAIR 50 İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

NEUAIR DISCAIR 50 Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç salmeterol + flutikazon etken maddeleri içermektedir NEUAIR ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

NEUAIR DISCAIR 50 Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde salmeterol + flutikazon bulunan NEUAIR ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: NEUAIR İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.