NEORECORMON 10000 IU/0,6ML 6 HAZIR SIRINGA

Bu sayfadan güncel NEORECORMON 10000 IU/0,6ML fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

NEORECORMON, ROCHE MÜSTAHZARLARI SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde epoetin beta yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699505952499 olup 2023 yılı güncel verilerine göre NEORECORMON 10000 IU/0,6ML fiyatı 4048.54 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: NEORECORMON 10000 IU/0,6ML 6 HAZIR SIRINGA
Perakende Satış Fiyatı: 4048.54 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699505952499
Üretici Firma: ROCHE MÜSTAHZARLARI SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ
Etken Madde: Epoetin beta
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - B - KAN VE KAN YAPICI ORGANLAR B03 ANEMİ İLAÇLARI B03X DİĞER B03XA Diğer B03XA03 epoetin beta

NEORECORMON 10000 IU/0,6ML Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak NEORECORMON 10000 IU/0,6ML 6 HAZIR SIRINGA nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında epoetin beta bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

NEORECORMON 10000 IU/0,6ML İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

NEORECORMON 10000 IU/0,6ML Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç epoetin beta etken maddeleri içermektedir NEORECORMON ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

NEORECORMON 10000 IU/0,6ML Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde epoetin beta bulunan NEORECORMON ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: NEORECORMON İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.