NEOMIDANTAN 100 MG SERT KAPSUL (50 KAPSUL)

Bu sayfadan güncel NEOMIDANTAN 100 MG fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

NEOMIDANTAN, OLAINFARM İLAÇ VE TIBBİ ÜRÜNLER SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde amantadin sülfat yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8682187151113 olup 2023 yılı güncel verilerine göre NEOMIDANTAN 100 MG fiyatı 431.07 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: NEOMIDANTAN 100 MG SERT KAPSUL (50 KAPSUL)
Perakende Satış Fiyatı: 431.07 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8682187151113
Üretici Firma: OLAINFARM İLAÇ VE TIBBİ ÜRÜNLER SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.
Etken Madde: Amantadin sülfat
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - N - SİNİR SİSTEMİ N04 PARKİNSON İLAÇLARI N04B DOPAMİNERJİKLER N04BB Adamantan türevleri N04BB01 amantadin sülfat

NEOMIDANTAN 100 MG Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak NEOMIDANTAN 100 MG SERT KAPSUL (50 KAPSUL) nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında amantadin sülfat bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

NEOMIDANTAN 100 MG İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

NEOMIDANTAN 100 MG Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç amantadin sülfat etken maddeleri içermektedir NEOMIDANTAN ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

NEOMIDANTAN 100 MG Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde amantadin sülfat bulunan NEOMIDANTAN ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: NEOMIDANTAN İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.