NEOFLEKS LAKTATLI RINGER COZELTISI (2000 ML SETLI PVC TORBA)

Bu sayfadan güncel NEOFLEKS LAKTATLI RINGER fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

NEOFLEKS, TURKTIPSAN SAĞLIK TURİZM EĞİTİM VE TİCARET A.Ş. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde SODYUM LAKTAT + POTASYUM KLORUR + KALSIYUM KLORUR DIHIDRAT yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8697637691088 olup 2023 yılı güncel verilerine göre NEOFLEKS LAKTATLI RINGER fiyatı 92.01 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: NEOFLEKS LAKTATLI RINGER COZELTISI (2000 ML SETLI PVC TORBA)
Perakende Satış Fiyatı: 92.01 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8697637691088
Üretici Firma: TURKTIPSAN SAĞLIK TURİZM EĞİTİM VE TİCARET A.Ş.
Etken Madde: SODYUM LAKTAT + POTASYUM KLORUR + KALSIYUM KLORUR DIHIDRAT
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı:

NEOFLEKS LAKTATLI RINGER Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak NEOFLEKS LAKTATLI RINGER COZELTISI (2000 ML SETLI PVC TORBA) nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında SODYUM LAKTAT + POTASYUM KLORUR + KALSIYUM KLORUR DIHIDRAT bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

NEOFLEKS LAKTATLI RINGER İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

NEOFLEKS LAKTATLI RINGER Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç SODYUM LAKTAT + POTASYUM KLORUR + KALSIYUM KLORUR DIHIDRAT etken maddeleri içermektedir NEOFLEKS ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

NEOFLEKS LAKTATLI RINGER Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde SODYUM LAKTAT + POTASYUM KLORUR + KALSIYUM KLORUR DIHIDRAT bulunan NEOFLEKS ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: NEOFLEKS İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.