NASOVINE DUO 0,5 MG + 0,6 MG/ML BURUN SPREYI, COZELTI

Bu sayfadan güncel NASOVINE DUO 0,5 fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

NASOVINE, AVİXA İLAÇ SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde ipratropium bromür + ksilometazolin yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8681801540180 olup 2023 yılı güncel verilerine göre NASOVINE DUO 0,5 fiyatı 119.84 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: NASOVINE DUO 0,5 MG + 0,6 MG/ML BURUN SPREYI, COZELTI
Perakende Satış Fiyatı: 119.84 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8681801540180
Üretici Firma: AVİXA İLAÇ SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.
Etken Madde: Ipratropium bromür + ksilometazolin
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - R - SOLUNUM SİSTEMİ R01 NAZAL İLAÇLAR R01A TOPİKAL DEKONJESTANLAR VE DİĞER NAZAL İLAÇLAR R01AX Diğer R01AX03xx1 ipratropium bromür + ksilometazolin

NASOVINE DUO 0,5 Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak NASOVINE DUO 0,5 MG + 0,6 MG/ML BURUN SPREYI, COZELTI nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında ipratropium bromür + ksilometazolin bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

NASOVINE DUO 0,5 İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

NASOVINE DUO 0,5 Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç ipratropium bromür + ksilometazolin etken maddeleri içermektedir NASOVINE ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

NASOVINE DUO 0,5 Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde ipratropium bromür + ksilometazolin bulunan NASOVINE ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: NASOVINE İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.