NAC-C 1200/400 MG EFERVESAN TABLET (30 EFERVESAN TABLET)

Bu sayfadan güncel NAC-C 1200/400 MG fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

NAC-C, CELTİS İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde asetilsistein, vitamin c kombinasyonu yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8697927024367 olup 2023 yılı güncel verilerine göre NAC-C 1200/400 MG fiyatı 263.09 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: NAC-C 1200/400 MG EFERVESAN TABLET (30 EFERVESAN TABLET)
Perakende Satış Fiyatı: 263.09 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8697927024367
Üretici Firma: CELTİS İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş.
Etken Madde: Asetilsistein, vitamin c kombinasyonu
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - R - SOLUNUM SİSTEMİ R05 ÖKSÜRÜK VE SOĞUK ALGINLIĞI İLAÇLARI R05C EKSPEKTORANLAR R05CB Mukolitikler R05CB01x1 asetilsistein, vitamin c kombinasyonu

NAC-C 1200/400 MG Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak NAC-C 1200/400 MG EFERVESAN TABLET (30 EFERVESAN TABLET) nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında asetilsistein, vitamin c kombinasyonu bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

NAC-C 1200/400 MG İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

NAC-C 1200/400 MG Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç asetilsistein, vitamin c kombinasyonu etken maddeleri içermektedir NAC-C ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

NAC-C 1200/400 MG Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde asetilsistein, vitamin c kombinasyonu bulunan NAC-C ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: NAC-C İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.

X