MERIOFERT 150 IU ENJEKSIYONLUK COZELTI ICIN LIYOFILIZE TOZ

Bu sayfadan güncel MERIOFERT 150 IU fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

MERIOFERT, IBSA İLAÇ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde insan menopozal gonadotropin yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8680426040303 olup 2023 yılı güncel verilerine göre MERIOFERT 150 IU fiyatı 727.91 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: MERIOFERT 150 IU ENJEKSIYONLUK COZELTI ICIN LIYOFILIZE TOZ
Perakende Satış Fiyatı: 727.91 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8680426040303
Üretici Firma: IBSA İLAÇ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Etken Madde: Insan menopozal gonadotropin
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - G - ÜROGENİTAL SİSTEM VE CİNSİYET HORMONLARI G03 CİNSİYET HORMONLARI - GENİTAL SİSTEM MODÜLATÖRLERİ G03G GONADOTROPINLER VE DİĞER OVULASYON STİMÜLANLARI G03GA Gonadotropinler G03GA02 insan menopozal gonadotropin

MERIOFERT 150 IU Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak MERIOFERT 150 IU ENJEKSIYONLUK COZELTI ICIN LIYOFILIZE TOZ nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında insan menopozal gonadotropin bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

MERIOFERT 150 IU İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

MERIOFERT 150 IU Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç insan menopozal gonadotropin etken maddeleri içermektedir MERIOFERT ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

MERIOFERT 150 IU Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde insan menopozal gonadotropin bulunan MERIOFERT ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: MERIOFERT İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.