LIDON 100 MG / 5 ML IM/IV/SC ENJEKSIYONLUK COZELTI ( 5 AMPUL )

Bu sayfadan güncel LIDON 100 MG fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

LIDON, ONFARMA İLAÇ SANAYİ LTD.ŞTİ. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde lidokain hcl yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8680202600288 olup 2023 yılı güncel verilerine göre LIDON 100 MG fiyatı 67.53 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: LIDON 100 MG / 5 ML IM/IV/SC ENJEKSIYONLUK COZELTI ( 5 AMPUL )
Perakende Satış Fiyatı: 67.53 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8680202600288
Üretici Firma: ONFARMA İLAÇ SANAYİ LTD.ŞTİ.
Etken Madde: Lidokain hcl
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - C - KALP DAMAR SİSTEMİ C01 KALP İLAÇLARI C01B ANTİARİTMİKLER, CLASS I VE III C01BB Antiaritmikler, class Ib C01BB01 lidokain hcl

LIDON 100 MG Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak LIDON 100 MG / 5 ML IM/IV/SC ENJEKSIYONLUK COZELTI ( 5 AMPUL ) nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında lidokain hcl bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

LIDON 100 MG İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

LIDON 100 MG Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç lidokain hcl etken maddeleri içermektedir LIDON ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

LIDON 100 MG Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde lidokain hcl bulunan LIDON ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: LIDON İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.